Judo, Fitness, Musztra - Sport w Mogilnie, Dąbrowie i Barcinie! - Judo, Fitness, Musztra - Sport w Mogilnie, Dąbrowie i Barcinie!

Przejdź do treści

Judo, Fitness, Musztra - Sport w Mogilnie, Dąbrowie i Barcinie!

    
 


Zajęcia prowadzone są w różnych grupach wiekowych dostosowane do potrzeb ćwiczących. Grupy podzielone są w zależności od wieku oraz stopnia zaawansowania. Na zajęcia uczęszczają zarówno osoby młodsze jak i starsze. Sport tego typu  poprawia kondycję, samopoczucie jest sposobem na życie.  
Dnia 23  listopada w Zakładzie Aktywności  Zawodowej w Przyjezierzu odbył się XVI zjazd fitness ziemi mogileńskiej  z delegacjami z miejscowości w których prowadzone są zajęcia  przez trenera Mariusza Sulińskiego,  miedzy innymi:  Mogilno klub Seniora, UTW, Dąbrowa, Wójcin, Gębice, Marcinkowo, Zbytowo.
Zjazd rozpoczął  się o godz.: 17.30 przez godzinę trwały ćwiczenia z rytmiczna muzyką następnie był poczęstunek oraz wróżby andrzejkowe, zjazd który od wielu lat łączy pokolenia w przemiłej atmosferze przeszedł do historii.
<
>
Dnia 20 stycznia w Chomiąży Szlacheckiej w Grodzie Piasta odbył się X zjazd fitness. W zjeździe uczestniczyły Panie, które ćwiczą fitness w powiecie mogileńskim i słupeckim z Wójcina , Orchowa, Gębic, Marcinkowa, Goryszewa , Uniwersytet Trzeciego Wieku i klub Seniora Mogilno, Wszednia , Wiecanowa i Dąbrowy. Po godzinnym  treningu był posiłek w restauracji Rzepicha i po chwili ekipa wyruszyła na spacer z kijkami kilka kilometrów. Po powrocie w restauracji odbył się pokaz maseczek na twarzy "złota maska" na wylosowanej przez trenera osobie , wizażu ,odżywek , szamponów itp, losowanie nagród.  Odbyła się pogadanka na temat zdrowego stylu życia przygotowana przez firmę Sovre .Była możliwość korzystania z groty solno - jodowej. W zjeździe uczestniczyło około 100 osób .
Trenerem prowadzącym jest Mariusz Sulinski.

Zdjęcie fitnes z gazety Pałuki
 
Ale najważniejsze, że jest to dobra zabawa. Integracja młodszych i starszych. Można przyjemnie spędzić czas dbając o zdrowie i dobre samopoczucie. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do przyjemnego wysiłku jakim jest fitness.

Na zaproszenie osób ćwiczących fitness w Gębicach odbył się kolejny zjazd osób uprawiających tę wspaniałą dyscyplinę sportu.
Zjazd fitness rozpoczął się od krótkiej rozgrzewki, po czym przez ok. godzinę ćwiczono we wspaniałej atmosferze stepy, zajęcia w parterze, stretching.  Po zakończeniu, dzięki uprzejmości lokalnych władz, odbył sie poczęstunek oraz krótka impreza integracyjna.
Wiek biorących udział w zajęciach fitness bardzo zróżnicowany, od osób młodszych po seniorów w wieku 50+.
Wróć do spisu treści