"Zapraszamy na treningi judo, fitness i musztry w Mogilnie, Dąbrowie i Barcinie!" - Judo, Fitness, Musztra - Sport w Mogilnie, Dąbrowie i Barcinie!

Przejdź do treści

"Zapraszamy na treningi judo, fitness i musztry w Mogilnie, Dąbrowie i Barcinie!"

Dnia 26 lutego po raz pierwszy w Piechcinie odbył się Turniej strzelecki klas mundurowych. Turniej odbywał się strzelaniem z broni długiej i krótkiej. Do rywalizacji zaproszeni byli uczniowie  Zespołu Szkół z Bielic, Zespół Szkół z Gąsawy oraz dwie szkoły z Piechcina. Turniej odbywał się strzelaniem po 10 strzałów z kbks(broń długa) i 10 strzałów pistolet sportowy Margolin,  punkty były sumowane i wyłoniły miejsca:
  • 1m Gąsawa 507 pkt
  • 2m Piechcin 450pkt
  • 3m Gąsawa2 335 pkt
Turniej miał charakter integracyjny i będzie sie odbywał cyklicznie. W rywalizacji walczono o puchar dyr. szkoły z Piechcina.  Kolejny jest juz zapowiedziany o puchar dyr. z Gąsawy. Pomysłodawcą był inst. strzelania, który uczy samoobrony i musztry wojskowej i paradnej w Gąsawie i Bielicach Mariusz Suliński.
Nad bezpieczeństwem strzelania czuwali: inst. strzelania pan Czesław Michalski, inst. strzelania Pan Ryszard Krajewski , inst. strzelania Mariusz Suliński, pplk Kazimierz Baciak , chor Mirosław Sitarek.

<
 
>
Szkolili się i strzelali - prog. 3.03.2016, oglądan na TV
Wróć do spisu treści